Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

21.07.2020

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

Кожна жінка хоче бути щасливою в стосунках з чоловіком, але часом саме ми жінки самі заважаємо своєму щастю. Чоловіки мають психологію, яка дуже сильно відрізняється від нашої жіночої і саме через нерозуміння цих відмінностей виникають конфлікти.

"Вона хоче уваги, співчуття та співпереживання, а він думає, що їй потрібно вирішення питання" (Джон Грей)

Далі розкриваю деякі особливості чоловічої психіки і того як будувати здорові сімейні відносини.

Звичайно ж я не знімаю відповідальності з чоловіків, і вони теж роблять не менше помилок. Але сьогодні про жінок.

1. Лідер сім'ї - чоловік.

Чоловіки - лідери, вони хочуть ними бути, але часом жінки самі хапають кермо, а потім не знають як його відпустити. Залиш останнє слово за ним, дозволь йому приймати важливі рішення в вашому житті, і він візьме на себе відповідальність, інакше він дозволить рулити тобі "хочеш сама - давай сама", але потім не скаржися, що він нічого не хоче робити. А якщо думаєш: "Він як наприймає рішень, потім не розгребеш", то у мене інше питання: "А чому поруч з тобою такий чоловік? Який хоч як крути відповідає тобі.

2. Чоловіки не люблять, коли з ними сперечаються.

Шукай інші варіанти доносити свою думку. Як тільки починаєш сперечатися - виходиш із зони любові в зону конкуренції де він забуде про те, що любить і почне боротися з тобою, адже ти стала конкурентом, якого потрібно подолати. Але і звичайно це не означає, що потрібно мовчати, просто потрібно навчитися нормально говорити без звинувачень і критики (Не "задовбав, скільки можна просити вкрутити лапочку", а "мені важко і я відчуваю себе самотньо, коли не виконується моє прохання") . Вкрутиш сама - так і будеш далі все сама. Але і не перегинай! За будь-якого приводу бігати не треба.

3. Чоловіки не люблять, коли їх відволікають від роботи.

Тому якщо дзвониш в робочий час, можеш натрапити на грубість і це не від того, що він грубіян. У чоловіків по-іншому влаштований мозок, вони не в змозі швидко перемкнутися з воїна (а чоловікові на роботі потрібно проявляти чоловічий характер) в люблячого.

4. Чоловіки потребують поваги.

Подумай, як ти кажеш з людиною, в твоєму житті якого дуже поважаєш ... А тепер подумай, як ти говориш зі своїм чоловіком? З таким же повагою?

5. Подумай, що тебе дратує в твоєму чоловікові? Які його якості? А тепер секрет - якщо хочеш це змінити, то тобі самій потрібно розвиватися саме в цих якостях. А якщо спливає "я не така!" - це опір, яке або подолаєш, або нічого не змінитися "Нас дратує те, що нас відображає"!

6. Жінка виходячи заміж думає, він змінитися, а чоловік навпаки хоче, щоб вона залишалася такою ж.

Залишайся тієї, яку він полюбив і будь щасливою. Поруч зі щасливою людиною хочеться бути. Який він тебе бачить? Усміхненої і щасливою? Що ти робиш у своєму житті для того, щоб бути щасливою? Адже це так важливо.

7. Чоловіки мислять в напрямку вирішення проблем.

 Отже, якщо ти говориш, що у тебе щось болить, голова наприклад, то він відповість "випий пігулку" і це турбота, він вирішив проблему. А якщо хочеш ніжності і обнімашек, то скажи про це прямо.

8. Довіряй!

А якщо ревнуєш, то думай над тим, як підвищити свою самооцінку і чому ти себе не цінуєш? А якщо він дає привід, то це ти дозволила йому так з тобою чинити. Адже ми реально формуємо самі відношення людей до нас. Не віриш? Подумай ... Чи є в твоєму житті людина, на якого ти не дозволиш собі підвищити голос? А тепер чи є той, на кого можеш? Справа не в тобі, а в людях. Одні дають таку можливість, а інші ні.

9. Не можна давати чоловікові поради тоді, коли він про це не просить.

Для жінки - це просто бажання допомогти, а для чоловіка сумнів в його здатності впоратися з ситуацією самостійно. Дорогі жінки, кожна з нас має всередині себе величезну силу і енергію, якої ми здатні бачити свого чоловіка або руйнувати. Вибір за нами. Я глибоко переконана в тому, що у кожної жінки усередині живе прекрасна квітка та просто потрібно розкритися.