Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-консультант, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

21.07.2020

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

Кожна жінка хоче бути щасливою в стосунках з чоловіком, але часом саме ми жінки самі заважаємо своєму щастю. Чоловіки мають психологію, яка дуже сильно відрізняється від нашої жіночої і саме через нерозуміння цих відмінностей виникають конфлікти.

"Вона хоче уваги, співчуття та співпереживання, а він думає, що їй потрібно вирішення питання" (Джон Грей)

Далі розкриваю деякі особливості чоловічої психіки і того як будувати здорові сімейні відносини.

Звичайно ж я не знімаю відповідальності з чоловіків, і вони теж роблять не менше помилок. Але сьогодні про жінок.

1. Лідер сім'ї - чоловік.

Чоловіки - лідери, вони хочуть ними бути, але часом жінки самі хапають кермо, а потім не знають як його відпустити. Залиш останнє слово за ним, дозволь йому приймати важливі рішення в вашому житті, і він візьме на себе відповідальність, інакше він дозволить рулити тобі "хочеш сама - давай сама", але потім не скаржися, що він нічого не хоче робити. А якщо думаєш: "Він як наприймає рішень, потім не розгребеш", то у мене інше питання: "А чому поруч з тобою такий чоловік? Який хоч як крути відповідає тобі.

2. Чоловіки не люблять, коли з ними сперечаються.

Шукай інші варіанти доносити свою думку. Як тільки починаєш сперечатися - виходиш із зони любові в зону конкуренції де він забуде про те, що любить і почне боротися з тобою, адже ти стала конкурентом, якого потрібно подолати. Але і звичайно це не означає, що потрібно мовчати, просто потрібно навчитися нормально говорити без звинувачень і критики (Не "задовбав, скільки можна просити вкрутити лапочку", а "мені важко і я відчуваю себе самотньо, коли не виконується моє прохання") . Вкрутиш сама - так і будеш далі все сама. Але і не перегинай! За будь-якого приводу бігати не треба.

3. Чоловіки не люблять, коли їх відволікають від роботи.

Тому якщо дзвониш в робочий час, можеш натрапити на грубість і це не від того, що він грубіян. У чоловіків по-іншому влаштований мозок, вони не в змозі швидко перемкнутися з воїна (а чоловікові на роботі потрібно проявляти чоловічий характер) в люблячого.

4. Чоловіки потребують поваги.

Подумай, як ти кажеш з людиною, в твоєму житті якого дуже поважаєш ... А тепер подумай, як ти говориш зі своїм чоловіком? З таким же повагою?

5. Подумай, що тебе дратує в твоєму чоловікові? Які його якості? А тепер секрет - якщо хочеш це змінити, то тобі самій потрібно розвиватися саме в цих якостях. А якщо спливає "я не така!" - це опір, яке або подолаєш, або нічого не змінитися "Нас дратує те, що нас відображає"!

6. Жінка виходячи заміж думає, він змінитися, а чоловік навпаки хоче, щоб вона залишалася такою ж.

Залишайся тієї, яку він полюбив і будь щасливою. Поруч зі щасливою людиною хочеться бути. Який він тебе бачить? Усміхненої і щасливою? Що ти робиш у своєму житті для того, щоб бути щасливою? Адже це так важливо.

7. Чоловіки мислять в напрямку вирішення проблем.

 Отже, якщо ти говориш, що у тебе щось болить, голова наприклад, то він відповість "випий пігулку" і це турбота, він вирішив проблему. А якщо хочеш ніжності і обнімашек, то скажи про це прямо.

8. Довіряй!

А якщо ревнуєш, то думай над тим, як підвищити свою самооцінку і чому ти себе не цінуєш? А якщо він дає привід, то це ти дозволила йому так з тобою чинити. Адже ми реально формуємо самі відношення людей до нас. Не віриш? Подумай ... Чи є в твоєму житті людина, на якого ти не дозволиш собі підвищити голос? А тепер чи є той, на кого можеш? Справа не в тобі, а в людях. Одні дають таку можливість, а інші ні.

9. Не можна давати чоловікові поради тоді, коли він про це не просить.

Для жінки - це просто бажання допомогти, а для чоловіка сумнів в його здатності впоратися з ситуацією самостійно. Дорогі жінки, кожна з нас має всередині себе величезну силу і енергію, якої ми здатні бачити свого чоловіка або руйнувати. Вибір за нами. Я глибоко переконана в тому, що у кожної жінки усередині живе прекрасна квітка та просто потрібно розкритися.