Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Мене звуть Лілія Малашко, я є магістром психології та педагогіки. Для роботи я обрала сімейні направлення, питання сексуальності та відносини між батьками та дітьми. Я розумію, як важко наважитись розмовляти на такі теми. Нам заважає відчуття провини за недостатньо гарне батьківство, нам соромно говорити про сексуальні проблеми. Але не варто страждати мовчки. Я готова пройти цей шлях разом із вами, як фахівець, слухаючи, підтримуваючи, направляючи та допомагаючи розібратися.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

21.07.2020

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

Кожна жінка хоче бути щасливою в стосунках з чоловіком, але часом саме ми жінки самі заважаємо своєму щастю. Чоловіки мають психологію, яка дуже сильно відрізняється від нашої жіночої і саме через нерозуміння цих відмінностей виникають конфлікти.

"Вона хоче уваги, співчуття та співпереживання, а він думає, що їй потрібно вирішення питання" (Джон Грей)

Далі розкриваю деякі особливості чоловічої психіки і того як будувати здорові сімейні відносини.

Звичайно ж я не знімаю відповідальності з чоловіків, і вони теж роблять не менше помилок. Але сьогодні про жінок.

1. Лідер сім'ї - чоловік.

Чоловіки - лідери, вони хочуть ними бути, але часом жінки самі хапають кермо, а потім не знають як його відпустити. Залиш останнє слово за ним, дозволь йому приймати важливі рішення в вашому житті, і він візьме на себе відповідальність, інакше він дозволить рулити тобі "хочеш сама - давай сама", але потім не скаржися, що він нічого не хоче робити. А якщо думаєш: "Він як наприймає рішень, потім не розгребеш", то у мене інше питання: "А чому поруч з тобою такий чоловік? Який хоч як крути відповідає тобі.

2. Чоловіки не люблять, коли з ними сперечаються.

Шукай інші варіанти доносити свою думку. Як тільки починаєш сперечатися - виходиш із зони любові в зону конкуренції де він забуде про те, що любить і почне боротися з тобою, адже ти стала конкурентом, якого потрібно подолати. Але і звичайно це не означає, що потрібно мовчати, просто потрібно навчитися нормально говорити без звинувачень і критики (Не "задовбав, скільки можна просити вкрутити лапочку", а "мені важко і я відчуваю себе самотньо, коли не виконується моє прохання") . Вкрутиш сама - так і будеш далі все сама. Але і не перегинай! За будь-якого приводу бігати не треба.

3. Чоловіки не люблять, коли їх відволікають від роботи.

Тому якщо дзвониш в робочий час, можеш натрапити на грубість і це не від того, що він грубіян. У чоловіків по-іншому влаштований мозок, вони не в змозі швидко перемкнутися з воїна (а чоловікові на роботі потрібно проявляти чоловічий характер) в люблячого.

4. Чоловіки потребують поваги.

Подумай, як ти кажеш з людиною, в твоєму житті якого дуже поважаєш ... А тепер подумай, як ти говориш зі своїм чоловіком? З таким же повагою?

5. Подумай, що тебе дратує в твоєму чоловікові? Які його якості? А тепер секрет - якщо хочеш це змінити, то тобі самій потрібно розвиватися саме в цих якостях. А якщо спливає "я не така!" - це опір, яке або подолаєш, або нічого не змінитися "Нас дратує те, що нас відображає"!

6. Жінка виходячи заміж думає, він змінитися, а чоловік навпаки хоче, щоб вона залишалася такою ж.

Залишайся тієї, яку він полюбив і будь щасливою. Поруч зі щасливою людиною хочеться бути. Який він тебе бачить? Усміхненої і щасливою? Що ти робиш у своєму житті для того, щоб бути щасливою? Адже це так важливо.

7. Чоловіки мислять в напрямку вирішення проблем.

 Отже, якщо ти говориш, що у тебе щось болить, голова наприклад, то він відповість "випий пігулку" і це турбота, він вирішив проблему. А якщо хочеш ніжності і обнімашек, то скажи про це прямо.

8. Довіряй!

А якщо ревнуєш, то думай над тим, як підвищити свою самооцінку і чому ти себе не цінуєш? А якщо він дає привід, то це ти дозволила йому так з тобою чинити. Адже ми реально формуємо самі відношення людей до нас. Не віриш? Подумай ... Чи є в твоєму житті людина, на якого ти не дозволиш собі підвищити голос? А тепер чи є той, на кого можеш? Справа не в тобі, а в людях. Одні дають таку можливість, а інші ні.

9. Не можна давати чоловікові поради тоді, коли він про це не просить.

Для жінки - це просто бажання допомогти, а для чоловіка сумнів в його здатності впоратися з ситуацією самостійно. Дорогі жінки, кожна з нас має всередині себе величезну силу і енергію, якої ми здатні бачити свого чоловіка або руйнувати. Вибір за нами. Я глибоко переконана в тому, що у кожної жінки усередині живе прекрасна квітка та просто потрібно розкритися.

У вас є код на знижку?