Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Чому потрібно вміти працювати в колективі

22.01.2021

Чому потрібно вміти працювати в колективі

Уміння працювати в команді – навик, який цінують більшість роботодавців. Чому це так важливо, давайте розбиратися.


Команда – це колектив співробітників, які довіряють один одному, розраховують на допомогу та підтримку, рухаються в одному напрямку до мети. Головна відмінність – в єдності. У розумінні, якого результату потрібно досягти. Компанія працює ефективніше, коли кожен із співробітників поважає час колег, розуміє завдання і працює над їх досягненням без шкоди для колективу.


На роботі, як і в житті, зустрічаються токсичні люди. Вони псують відносини, ставлять амбіції вище інтересів компанії, вплутуються в конфлікти, не розділяють цінності компанії. Коли в колективі з'являється така людина, взаємини розпалюються, ефективність поступово падає.


Що таке робота в команді?

Згуртована команда – це не група окремих людей, а колектив. Головна складова ефективності та зростання компанії. Це важливий ресурс. Від команди залежать багато процесів і завдань.


Бути командним гравцем – це довіряти один одному, не підставляти, поважати час і сили колег, допомагати. Рухатися пліч-о-пліч до єдиної мети, розуміти місію та цінності компанії, дотримуватися їх.


Бути повноцінною і гармонійною частиною команди – це не просто брати участь у проєкті, виконуючи обов'язки. Тут більше про розуміння відповідальності за кінцевий результат. Члени колективу заповнюють прогалини один одного, доповнюють уміння. Коли колега не розібрався із завданням, йому готовий допомогти інший співробітник.


Команда – це єдність, допомога, спільна гармонійна робота на один результат.

Правила командної роботи

Дотримуйтеся таких правил при командній роботі.


1. Рішення приймається колективом. Співробітник вільно висловлює незалежну точку зору, яка не буде проігнорована.

2. У команді всі рівні. Немає кращих і гірших. Навіть якщо ви керівник із великим досвідом, це не говорить про те, що всім потрібно дотримуватися вашої думки. У співробітників однакові права.

3. Критикуйте по справі та тільки за роботу. Не саму людину. Скажіть, що поставлена ​​задача виконана недостатньо добре. Але не кажіть, що людина поганий працівник. Поважайте колег і не переходьте на особистості.

4. Записуйте всі ідеї. Обговорюючи плани та цілі на майбутнє, деякі варіанти здаватимуться дурними і недоречними. Але не виключайте їх відразу, запишіть і перегляньте список пізніше. Можливо, щось відгукнеться.

5. Контролюйте слова та емоції. Особисті негаразди варто залишити за межами офісу. Тільки робота та ділова комунікація. Людина, яка неприємна вам, може бути прекрасним фахівцем. Варто зосередити увагу на цьому. Будьте об'єктивні.

6. Адекватно ставтеся до конструктивної критики. Потрібно зрозуміти і визнати, що не всі ідеї повинні бути геніальними. Якщо вас критикує учасник колективу, вислухайте його.

7. У команді немає займенника «Я», тільки «Ми». Кожен співробітник причетний до успіху. Це спільний результат.

Які навички потрібні

Здавалося б, про які навички йдеться. Що складного в спільній роботі?


Однак не все так просто. Є набір особистісних якостей, які відіграють важливу роль. Звичайно, ми не стверджуємо, що тільки їх власник може працювати в команді. Але наявність цих якостей спростить процес адаптації.


1. Емоційний інтелект. Його розвиток важливий для того, щоб ви знайшли спільну мову з кожним членом команди. Щоб визначити рівень емоційного інтелекту, в інтернеті є різні тести. Проходження не займе багато часу, а ви побачите, наскільки він розвинений. Підвищити інтелект можна за допомогою вправ, технік, спеціалізованої літератури.


2. Можете швидко адаптуватися в новому колективі, налагодити контакт. Якщо ви, наприклад, інтроверт, вам така робота навряд чи сподобається. А ось екстравертам припаде до душі.


3. Вмієте швидко розібратися в задачах, приступити до виконання. Швидкість – ось що важливо при командній роботі. Якщо віддаєте перевагу робити все повільно і ретельно, довго вникати в процес, можливо, варто задуматися над іншою формою роботи.

4. Не ставите свої амбіції вище інтересів компанії тощо.

Плюси вміння працювати в колективі

Є завдання та проєкти в кілька етапів рішення. Працювати над ними одному складно. Потрібна думка та досвід інших компетентних фахівців. І тут виручає командна робота, де кожен учасник розуміє свою відповідальність.

Плюси вміння працювати в колективі:


- людина бере участь у розробці цікавого проєкту, де її думка враховується і приймається. Вона отримує досвід і навички, які допоможуть надалі.


- Позитивна сторона командної роботи – брейнсторм. Такий метод організації спільної роботи підвищує розумові активності. Допомагає знаходити нові, ефективні способи вирішення складних завдань. Мозковий штурм добре розвиває творче мислення.


- робота в команді вчить чути і приймати думку оточуючих, шанобливо ставитися до будь-якої точки зору. Цей цінний досвід допоможе в майбутньому легко налагоджувати контакти, знаходити підхід до людей, просуватися по кар'єрних сходах.