0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Міфи про секс, або поговоримо відверто із Лілею Малашко

28.05.2020

Міфи про секс, або поговоримо відверто із Лілею Малашко

В житті, як і у медалі, є дві сторони - сторона «плюс» і сторона «мінус». Наше століття дуже спростило нам життя в сенсі пошуку інформації, але надав нам її в такій кількості, що впораєтися із потоком під силу не всім. Ті, хто ще не забули часи «динозаврів», пам'ятають і те, як змушені були витрачати незліченну кількість годин сидячи в бібліотеках. Сьогодні ми дістаємо із кишені смартфон, і наші помічники "Гугл" і "Сірі" роблять все за нас. І це, здавалося б, добре і зручно ... Але смартфони поки не вміють фільтрувати інформацію, тому нам завжди потрібно бути готовими до процесу критичного мислення, щоб в наданому потоці інформації відокремити правду від міфів. Міфи про секс можуть досить серйозно ускладнити нам життя, тому важливо не орієнтуватися на картинки з порно або популярні статті із глянця, а перевіряти джерела і намагатися звертатися з питаннями до фахівців.


МІФ №1, або ще раз про розмір.

Сексологи вже втомилися розвінчувати міф про те, що розмір пеніса має вирішальне значення для жіночого оргазму. Жіночий організм влаштований таким чином, що нервові закінчення, які можуть брати участь в отриманні задоволення від сексу, розташовані в основному в нижній третині піхви. Тобто, не обов'язково мати значні розміри, щоб задовольнити жінку. Крім того, згідно з опитуваннями, 85% жінок цілком задоволені тим, який розмір має їх чоловік, в той час як 50% чоловіків все ж таки стурбовані цим питанням. Найсміливіші наважуються на всілякі експерименти по збільшенню пеніса, і ці експерименти не завжди виправдані, а часто і просто небезпечні: можна втратити чутливість тканин, втратити ерекцію, отримати набряк або деформацію органу. Загалом, до того, як починати хвилюватися з цього приводу, потрібно знати, що середній розмір пеніса чоловіка в наших широтах - 13-15 см, і ще плюс-мінус декілька сантиметрів ні на що, крім самооцінки, не впливають. Якщо ж це питання все ж викликає психологічний дискомфорт, то корисно звернутися до психолога і з'ясувати, звідки виникла проблема і що можна зробити, не вдаючись до радикальних заходів.

МІФ №2, або жіночі стереотипи на тему «а як я виглядаю ТАМ?»

Жінки не менше чоловіків схильні до комплексів. Порно зображує жіночі геніталії певного стереотипного виду, і багато жінок вважають, що існує якийсь єдиний стандарт, якому потрібно відповідати. У той час, як ми сильно відрізняємося один від одного зовні і особою, і фігурою, і формою статевих органів. Проте, інтимна пластика зараз досить популярний запит серед молодих жінок. Така операція рекомендована фахівцями в разі фізичного дискомфорту, або коли жінці незручно займатися спортом, або навіть просто носити білизну. Такий дискомфорт може бути наслідком невдалої операції на статевих органах, деформації інтимної зони в процесі пологів або будь-яких інших травм. Психологічний дискомфорт, коли просто хочеться відповідати певним стандартам, краще спочатку принести психолога і обговорити з ним коріння своєї невпевненості, а також шляхи відновлення самооцінки.

МІФ №3, або як протриматися довше.

Одна дуже хороша секс-педагог Юлія Ярмоленко розповідала випадок, коли вона прийшла до старших класів школи з лекцією про секс-утворення і задала підліткам питання: «а чи дивилися ви порно?» «Звичайно ні!», - відповіли їй. «А скільки триває статевий акт, як ви думаєте?», - запитала вона. «Півтори години!», - була відповідь. «Дивились ...» - зрозуміла Юлія.

Як не дивно, але в гуглі запит «як протриматися довше» з'являється 60 тисяч раз щомісяця. Тобто, актуальність велика. Насправді ж в середньому статевий акт (мається на увазі етап фрікцій) триває 5,5 хвилин, і це вважається абсолютною нормою. Іншими словами, досить велика кількість чоловіків живуть в упевненості, що страждають від передчасного сім'явиверження, тоді як з ними все в порядку. На формування цього міфу також великий вплив робить порно, а деякі жінки, несучись у своїх фантазіях вдалину, множать міф, вихваляючись перед подругами неіснуючими успіхами їхніх партнерів. На ділі ж тривалі фрикції сушать жіночу піхву і крім думок «скоріше б це закінчилося» нічого не приносять.

МІФ №4, або формула ідеального сексу.

Ідеальний секс = обов'язкове проникнення + оргазм (одночасний). Ця формула, яка склалася з порно, любовних романів і просто чуток, змушує людей занадто багато думати про те, а чи правильний у мене секс. І, крім того, ще концентрує увагу не на процесі, а на результаті, а це сильно відволікає від отримання задоволення тут і зараз. Дослідження, яке провела Пегі Кляйнплатц в 2009 році серед пар, які прожили разом понад 20-ти років, показало, яким бачать ідеальний секс пари в довгострокових відносинах. Важливіше проникнення і оргазму виявилися: відчуття близькості, зв'язку і злиття, вразливість і можливість бути будь-яким собою, можливість говорити про бажання і фантазіях, грайливість і ризик. І, звичайно, ми розуміємо, що такі речі не виникають самі по собі в спальні - це процес, який створюється в постійній взаємодії партнерів. Як? Можна почитати в книзі чудового психолога Кевіна Лемана «Секс починається з кухні» 😊

МІФ №5, або страхи першого разу.

Незнання того, що для хорошого сексу важлива прелюдія (що, загалом, теж можна віднести до «заслугам» порно), призводить відразу до кількох проблем. Наприклад, до міфу, що перший раз - це завжди боляче і криваво. Це оману широко поширене. Дівчата переживають і заздалегідь готуються не до задоволення, а до «процедури», а чоловіки очікують «проявів невинності» у всій красі. У наші дні вже мало де вивішують простирадла після першої шлюбної ночі, щоб довести сусідам добропорядність нареченої, але в тій чи іншій мірі міф про дівочої пліви все ще має вплив на суспільство. Насправді ж дівоча пліва - це не суцільна плівка, яка наглухо запечатує вхід у піхву, а складка слизової оболонки, яка буває досить різною за формою, структурою і еластичності. Це все і впливає на те, буде кров при першому статевому акті чи ні. Статистика говорить про те, що практично у 40% дівчат крови не має. Остаточно дівоча пліва розривається при пологах. Значно знизити больові відчуття від першого проникнення може також хороша і некваплива прелюдія, коли жінка встигла розслабитися, а в її піхві виробилося достатню кількість смазки.

МІФ №6, або де покриття або натиснути.

Говорячи про прелюдії, важливо відзначити, що 77% жінок говорять про те, що саме її (прелюдії) якість робить секс таким, яким хочеться займатися. Більшості жінок для збудження потрібно від 10 до 30 хвилин. Найпоширеніше питання, яке чоловіки задають в цьому місці, це: «а що можна робити 30 хвилин?» Для того, щоб знайти відповідь на це питання, потрібно для початку усвідомити, що жінці мало «покрутити соски і засунути палець в піхву», щоб приготувати її до сексу. Ерогенні зони жінки не обмежуються грудьми та геніталіями, так само, як і пеніс чоловіка - не єдина його зона задоволення. Різні техніки вивчення себе і один одного можуть розширити сексуальний арсенал пари. Крім того, відвертий діалог, створення атмосфери, підготовка, навички орального сексу, еротичного масажу, а також всілякі сексуальні іграшки можуть перетворити секс в захоплюючу взаємодію, замішане на цікавості, справжньої близькості і грі. І тут вже вкластися б в ті самі 30 хвилин!

МІФ №7, або загадки сумісності.

Словосполучення "сексуальна несумісність" сьогодні має досить широке значення. Але, як правило, використовуючи це поняття, люди не мають на увазі фізіологічні питання, коли, наприклад, пеніс чоловіка набагато більше піхви його жінки. Найчастіше мається на увазі щось на зразок: «він не здогадався, як зробити мені добре», або «вона не прочитала мої думки, що зараз я хочу мінет». Іншими словами, відсутність комунікації приймається за сексуальну нерозв'язну проблему. У цьому місці пара навіть може розлучитися, так і не дізнавшись один одного і не створивши безпечний простір для хорошого сексу. Сумно, але невміння розмовляти і виразно промовляти свої бажання діють руйнівно абсолютно у всіх сферах взаємодії пари. І секс не виняток. Дуже часто сором, збентеження або просто впевненість, що партнер повинен «здогадатися сам» призводять до розчарувань і віддалення. Задайте собі питання, коли останній раз ви відверто і чесно говорили з партнером про ваші сексуальні бажання? Відповідь може вас здивувати.

Виправити ситуацію можна сьогодні після вечері ...

Як же не потрапляти у полон міфів? Одна з кращих порад буде не зловживати порно і не ставитися до нього, як до документального фільму «Життя і спаровування двоногих». Як варіант читати якісну літературу і не задовольнятися статтями без авторства, яких безліч в інтернеті. З корисних авторів можна порекомендувати Кевіна Лемана і його книгу «Секс починається з кухні», Емілі Нагоскі і її майстер-клас «Як хоче жінка», а так само останній писк моди Дар'ї Варламовою і Олени Фоер «СЕКС. Від нейробіології лібідо до віртуального порно »- гід за останніми дослідженнями в області сексу.

А ті хто полюбляє дивитися, а не читати можна порадити звернути увагу на Netflix, який досить якісно висвітлює питання сексу, як в художніх серіалах, так і в документальних відео.

Ну і "хай левел" - це, звичайно, звернутися за допомогою до фахівців.

Наприклад, в HoldYou 😊

Всім гарного сексу!

У вас є код на знижку?