Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Маніпулятор. Аб’юзер. Перверзний нарцис. Хто ці люди?

19.04.2021

Маніпулятор. Аб’юзер. Перверзний нарцис. Хто ці люди?

Маніпулятор. Аб’юзер. Перверзний нарцис. Хто ці люди?

Аб’юзер, нарцис, маніпулятор, невротична особистість — це поняття, міцно вкорінені у свідомості. Але що стоїть за ними — демонічний образ або людина з психічним розладом?

Люди часто плутають ці терміни. Але в кінцевому рахунку приходять до єдиного знаменника -— це нарциси. Однак нарцисизм не завжди супроводжується маніпуляціями, соціопатією або будь-якою формою насильства.

Для психологічно здорової людини спілкування з такими людьми є руйнівним. Нерідко це призводить до глибокої депресії або апатії.

Чоловік — маніпулятор, нарцис, рятівник? Розберемося в статті.

Маніпулятор

Ця людина — професіонал. Зрозуміти, що вами маніпулюють, непросто. Такі люди діють інтуїтивно, м'яко, настільки непомітно, що вам і в голову не прийде шукати підводні камені в поведінці. Маніпуляції в стосунках — не рідкість. Наприклад, часто відчуваєте провину, хоча не зробили нічого поганого. Перестали бачитися з друзями, рідше відвідуєте батьків, а ексклюзивні сукні в гардеробі змінилися на спортивки та безформні худі.

Прихованими маніпуляторами можуть виявитися друзі, родичі, колеги, начальник або друга половинка.

І якщо починалося спілкування легко і в задоволення, то подальший розвиток стосунків може сильно змінитися.

Ознаки:

Аб’юзер

Слово «аб’юз» останнім часом набуло небувалу популярність. Будь-яке психологічне або емоційне насильство вважається ознакою аб’юзивних відносин. Розберемося, чи так це.

Аб’юзер — це людина, яка застосовує по відношенню до інших насильство, образи, приниження, шантаж, жорстокість. Або примушує до чогось всупереч їхньому бажанню. Переслідувач зробить все можливе, щоб людина відчувала дискомфорт. Нерідко об'єкти насильства стають жертвами невротичної депресії.

Аб’юз ознаки:

Перверзний нарцис

Нарцисами називають людей, які вважають себе унікальними особистостями. Це є особливістю їхньої психіки. Їм здається, що вони в усьому перевершують інших. Нарцисизм — улюблена хвороба світського суспільства.

Такі риси характеру притаманні багатьом людям. Здорові особи трансформують їх в амбіції, цілі та бажання. У той час як людей з психічним розладом може здолати невротична депресія або біполярні розлади.

Нарциси сфокусовані на собі. Страждають манією величі та зверхністю. Для них існує лише один ідеал — він сам!

Ознаки:

Жертвою перверзного нарциса ніколи не буде слабка і невпевнена в собі особистість. Він вибирає яскравих, незалежних, успішних людей.

Способи маніпуляції:

Незначна сварка може спровокувати напад люті та злості; невиконання обіцянок; розкриття таємниці, нібито «випадково», адже він нікого не хотів образити; бойкот, ігнорування партнера в якості покарання за проступок; безпричинне охолодження відносин і т.п.

Як спілкуватись

Маніпулятор:

 Не забувайте про свої права; зберігайте дистанцію; не реагуйте на слова кривдника; навчіться говорити «ні»; розкажіть про наслідки; дайте відсіч.

Аб’юзер:

Багато хто впевнений, що аб’юзер — обов'язково соціопат. Однак нi. Соціопат — це людина, яка ігнорує суспільні норми, замкнута, агресивна, почасти безсердечна. Навіть при наявності схожих якостей, соціопатія і аб’юз — не одне й те саме.

Правила спілкування:

Не намагайтесь з'ясовувати відносини, вас все одно не почують; скоротіть дистанцію, мінімізуйте спілкування, спробуйте розірвати цей деструктивний зв'язок; не звинувачуйте себе.

Перверзний нарцис:

Встановіть особисті кордони і попросіть їх дотримуватися; уникайте відвертих розмов, не діліться секретами; не приймайте допомоги від нарциса; залишайтеся впевненим у собі; зберігайте дистанцію.