Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Як пережити зраду – поради психологів

11.01.2021

Як пережити зраду – поради психологів

Вступаючи у відносини, люди дають обіцянку бути вірними партнеру, але часто порушують свої клятви. Виправдання знаходяться різні, проте ситуації це не змінює. Зрада залишатиметься зрадою, під яким соусом її б не подали. І це завжди біль і стрес для людини, яку зрадила друга половинка.


Подібна ситуація викликає безліч неприємних емоцій: злість, розчарування, гнів, падіння самооцінки, зневіра тощо. Вийти зі стану жертви без травми складно. Адже важливо не просто пережити зраду, а й навчитися заново довіряти, не зациклюватися на негативі, залишитися відкритою, щирою людиною.

Психологи впевнені, що пробачити подібний вчинок можна, однак знадобиться чимало сил і часу. І це не гра в одні ворота, працювати повинен кожен партнер. Якщо виконувати всі дії правильно, рішення, як пережити зраду, прийде досить швидко. Розглянемо основні етапи, які допоможуть екологічно та з меншим стресом пережити зраду.

1. Визначте причину зради

Звичайно, дізнавшись про зраду партнера, найменше хочеться займатися самокопанням і шукати причини його поведінки. Однак це важливий етап, рано чи пізно, який доведеться пройти. Це потрібно, перш за все, вам. Адже, визначивши причину, ви будете більш уважні в майбутньому, зможете краще зрозуміти поведінку своєї половинки.

Не думайте про те, що тільки ви – причина зради. Фактори та передумови бувають різними, ваше завдання – визначити їх.

Наприклад, часто люди зраджують через відчуття тривоги. Для них важлива підтримка, тому, не отримуючи її в близькому оточенні, тривожна людина шукає десь ще.

Також, відчуваючи почуття занепокоєння, деякі заводять кілька відносин одночасно через страх поставити все на одного партнера. І найчастіше це не випадкові зв'язки, а повноцінні стосунки, що розвиваються паралельно. 

Тривожним людям некомфортно, коли вони залишаються наодинці з собою надовго. Їм важливо відчувати підтримку та участь, тому вони можуть зраджувати, якщо отримують недостатньо уваги у своїй родині.

Можливо, чоловік зрадив через те, що жінка перемкнула увагу на дитину і, як результат, втратила цінний емоційний контакт із чоловіком.

Поговоріть із партнером відкрито та чесно. Важливо не тільки слухати, а й чути один одного.


2. Дозвольте собі прожити свої почуття

Не сваріть себе за те, що не можете швидко відпустити ситуацію та продовжити жити так, ніби нічого не сталося. Дозвольте собі прожити почуття, не ховайтеся від них за гучним сміхом і натягнутими посмішками.

Щоб впоратися з ситуацією, рекомендуємо просту вправу.

Вимовте вголос всі почуття, які відчуваєте. Замість безглуздого бурління десь всередині вас, випустіть їх, дайте волю емоціям. Голосно повторюйте: «Я злюсь, ображаюсь, розгублена, спустошена» тощо.

Чим більше почуттів зможете визнати, тим швидше вийде звільнитися від них.

Можете завести щоденник і виписувати туди все, що відчуваєте в тій чи іншій ситуації. Це допомагає знайти певні закономірності та пропрацювати емоції. Коли ви будете фіксувати відчуття, то помітите, що вони поступово почнуть слабшати. Згодом у вас вийде контролювати та управляти своїми почуттями.


3. Намагайтеся спілкуватися з друзями

Щоб зупинити нескінченний потік неприємних думок, спробуйте відволіктися. Домовтеся про зустріч із друзями, відвідайте рідних, рушайте в подорож. Намагайтеся якомога менше часу проводити наодинці з собою.

Зайва самотність у такій ситуації лише погіршить стан. Зриви та істерики – не вихід. А розставання з партнером – не кінець світу. Так, це боляче, неприємно, жахливо, але тонути в трясовині власних емоцій точно не найкраща ідея.

Почніть щось робити. Присвятіть час собі та налагодженню відносин із оточуючими. Давно хотіли записатися на йогу? Зараз саме час! Мріяли провести вихідні у Львові? Пора влаштувати собі цей відпочинок!

Намагайтеся максимально заповнити свій вільний час. Вам повинно хотітись виплеснути свої емоції, відпочити від аналізу та саморуйнування. Незважаючи ні на що, продовжуйте оточувати своє життя хорошими людьми і речами. Так вам буде легше пережити зраду.

4. Чого ви хочете від ваших відносин?

Спробуйте з'ясувати, чого ви чекаєте від стосунків зараз? Якими ви їх бачите? Чи готові ви відпустити цю ситуацію або вважаєте єдино вірним рішенням – розставання?

Перш ніж рухатися вперед, важливо визначити ваше ставлення до того, що відбувається.

Якщо не готові відпустити людину, постарайтеся обидва докласти максимум зусиль, щоб відновити втрачений зв'язок.

Не розказуйте про те, що трапилося всім навколо. Не робіть із себе жертву обставин, не змушуйте партнера відчувати себе все життя боржником і не відповідайте на зраду зрадою. Ви повинні обидва визначити подальший вектор розвитку ваших відносин, але без травмуючих наслідків для кожного.

Якщо вам здається, що самі не впораєтеся, зверніться за допомогою до психолога. Фахівець допоможе опрацювати почуття, впоратися з негативними емоціями та екологічно вийти з цієї ситуації.