Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста
Ольга Басиста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Ірина Габрієлян
Ірина Габрієлян

Психолог

Я психолог і монтессори педагог, який вірить, що наше майбутнє в наших дітях. Готова допомогти вам вийти з тимчасової заплутаної ситуації з вашою дитиною. Концентруйтеся на розвитку хорошого в дитині, так що в підсумку для поганого не залишатиметься місця.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Як уникнути конфлікту і знайти спільну мову з дитиною

08.09.2020

Як уникнути конфлікту і знайти спільну мову з дитиною

Як не старайся, але конфліктів із дітьми не уникнути. Наскільки б ідеальною та досконалою не була сім'я, час від часу напруга в стосунках буде зростати. Одна з найчастіших причин розбіжностей – порушення особистих кордонів дитини.

Однак незважаючи на те, що стало приводом для конфліктів, важливо навчитися не тільки уникати їх, а й вирішувати. Це допоможе дитині правильно вибудовувати відносини з друзями та однолітками. В іншому випадку регулярне уникнення чвар призведе до конфліктофобіі – навмисного ігнорування напружених ситуацій, невміння вести себе і нездатності направити сварку в конструктивне русло.

Потрібно навчитися вирішувати конфліктні ситуації так, щоб батьки та малюк виходили з них без особистісних травм. Але перш ніж це зробити, необхідно розібратися в причинах виникнення.


Виховання хлопчика


Психологи вважають, що багато в чому конфлікти та їх частота залежать від статі дитини. Наприклад, розбіжності з синами виникають набагато рідше, ніж з дочками. Основна причина в тому, що хлопчикам в спілкуванні потрібно менше особистого простору.

У цьому випадку важливо дотримуватися балансу. Якщо зовсім прив'язати сина до себе, це призведе в майбутньому до проблем в спілкуванні з дівчатами та друзями. Мамин синок навряд чи стане предметом обожнювання і точно не складе конкуренцію одноліткам.

Кожного хлопчика хочеться виростити сильним, мужнім, який вміє відстоювати власні кордони та інтереси.

Не варто вчити сина через позицію "повинен". Це стане предметом конфлікту.

Кращий метод навчити дитину – бути прикладом. Діти запам'ятовують, а потім переносять у своє життя модель поведінки батьків. Мотивуйте і виховуйте сина своїми діями та вчинками.


Виховання дівчинки

Як ми вже писали, розбіжності з дочкою трапляються частіше. Дівчата більше потребують інтимного простору. Однак в той же час, вони не прагнуть до самостійності та відповідальності. Їм до душі послух і бажання комусь довіряти.

Виховуйте наступні якості:

Не змушуйте дочку відриватися від занять на користь справ, важливих для вас. Так виникне конфлікт, в якому кожному потрібно виконати певне завдання одночасно. Коли батьки застосовують метод командування та агресії, це лише погіршує ситуацію. В такому випадку дівчинка виросте грубою та агресивною, або, навпаки, занадто пасивною.


Неповага та зухвалість

Непослух і зухвала поведінка – нерідкість для дитини. Причому вік не має значення. Проявляти неповагу та грубити можуть як малюки, так і підлітки. Коли дитина агресивна або нахабна, це сприймається не просто як непокора, а як явна ознака дискредитації батьків.

Дитяча зухвалість може проявлятися як незгода з будь-якої установкою. Батьки схильні сприймати її як ознаку неповаги у ставленні до них. В такому випадку подібна поведінка вже стає проблемою, яка здатна перерости в конфлікт.

Не поспішайте називати поведінку дитини нахабством. Можливо, є інші пояснення її реакції. Виберіть відповідний для вас обох момент і поговоріть. Звісно неповага не повинна бути проігнорована, але нехай вона не заважає вам зрозуміти дитину.


Авторитет батьків в очах підлітка

Батьки спочатку є авторитетом для дитини. Однак потрібно навчитися його утримувати. Чим доросліша дитина, тим більше видозмінюється авторитетність дорослих.

Ставтеся до виховання усвідомлено, розділяйте своє життя і дитини. Спокійно приймайте факт, що ваш малюк виріс і він – це окрема особистість. Зі своїми переконаннями, поглядами, думками. Якщо не припините нав'язувати свою точку зору, є ймовірність виникнення конфліктів. А чим більше розбіжностей трапляється між вами і підлітком, тим більша вірогідність, що ваш авторитет впаде.

Здорова позиція формується на любові, повазі особистих кордонів, взаємній довірі. Якщо виховання носитиме характер залякування, маніпуляції та примусу, про жоден авторитет не може бути й мови.


Ігроманія

Залежність підлітків від азартних ігор – поширена проблема, яка потребує комплексного вирішення. Ви можете кричати, використовувати будь-яке покарання, закликати до усвідомленості та відповідальності, але, як правило, це ні до чого не приведе. Маніпуляція теж навряд чи подіє. Ігромани повністю ігнорують прохання оточуючих, а сльози рідних і друзів залишаються непоміченими.

На цьому грунті нерідко трапляються конфлікти, в яких кожна сторона відчайдушно відстоює свою позицію. Підліток просто не бачить проблеми і не вважає себе залежним.

Причини можуть бути різними: бажання піти від реальності, стрес, конфлікти з однолітками і в родині.

Коли напруга зростає, зберігайте спокій. Спробуйте з'ясувати, в чому причина такого захоплення. Не факт, що дитина відкриється, але так хоча б збережуться нормальні  відносини між вами.

Якщо ви задієте агресію та злість, навряд чи досягнете необхідного результату. Тільки підкине дров у вогонь.


Агресивна або жорстока поведінка

Коли підліток занадто агресивний і емоційний – це стає проблемою для кожних батьків. Адже це досить неприємний прояв перехідного віку. Чвар і конфліктних ситуацій не уникнути. Залишається тільки набратися терпіння і пережити цей період без шкоди для відносин.

В основному розбіжності виникають на грунті того, що в цьому віці підліток занадто імпульсивний. Йому властиво заперечувати мораль, робити все наперекір батькам і дорослим, створювати та відстоювати свою систему цінностей і переконань.

Що б не було причиною жорстокості та агресії, запускати таку поведінку або вирішувати все силою – не вихід. Спробуйте мінімізувати прояв негативу, щоб підліток не нашкодив оточуючим і собі. Одна з рекомендацій психологів – цікаве та активне дозвілля. Позакласні заняття, спортивні секції, танцювальні студії – ось куди можна виплеснути зайву енергію.


Погана поведінка в школі

Важливо вчасно помітити, коли дитина починає порушувати шкільну дисципліну. Це відбувається поетапно. Може починатися з записів у щоденнику, зауважень на батьківських зборах, неуважності та небажання робити уроки. Якщо ви помітили щось подібне, поговоріть із дитиною, щоб вона не вирішила, що покарання не буде.

Дрібні порушення можуть перерости в більш серйозні проблеми – буллінг, приниження, цькування однокласників.

Що робити:

Читайте также

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

Кожна жінка хоче бути щасливою в стосунках з чоловіком, але часом саме ми жінки самі заважаємо своєму щастю. Чоловіки мають психологію, яка дуже сильно відрізняється від нашої жіночої і саме через нерозуміння цих відмінностей виникають конфлікти.

Як пережити зраду – поради психологів

Як пережити зраду – поради психологів

Вступаючи у відносини, люди дають обіцянку бути вірними партнеру, але часто порушують свої клятви. Виправдання знаходяться різні, проте ситуації це не змінює. Зрада залишатиметься зрадою, під яким соусом її б не подали.

А Ви перевіряєте шафу після відрядження? Вам доводилося відчувати стеження за собою? Ви були об'єктом постійних допитів?

А Ви перевіряєте шафу після відрядження? Вам доводилося відчувати стеження за собою? Ви були об'єктом постійних допитів?

Ви були об'єктом постійних допитів? Боялися повертатися додому після корпоративу? Зустрічатися з патологічним ревнивцем - сумнівне задоволення.

У вас є код на знижку?