Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Що заважає жити тим життям, яке ми хочемо?

19.05.2021

Що заважає жити тим життям, яке ми хочемо?

Що заважає жити тим життям, яке ми хочемо?

Людині властиво будувати плани, мріяти про красиве життя. Кожному хочеться бути успішним, мати перспективну роботу, великий будинок, круту машину, відпочивати на Балі тощо. Однак не всі домагаються своїх бажань. Часто можна почути від людей тільки скарги на своє життя і купу відмовок, щоб нічого не робити.

Що таке обмежуючі переконання?

Велику роль у сприйнятті себе та світу грають обмежуючі переконання.

Що таке переконання? Це наші думки, погляди, які часто є бар'єрами і не дають розвиватися. Вони формуються в дитинстві, коли ми щось робили, а потім отримували або винагороду, або покарання.

Мама постійно говорила що потрібно вітатися при зустрічі, дякувати, коли щось дають. Після цих слів ми отримували похвалу від авторитетної нам людини. І це приносило нам задоволення. Так сформувалося переконання, що бути ввічливим — добре. Але якщо ми не розділили цукерку з другом або вдарили когось, то були покарані. Ті негативні емоції, які відчували при вихованні, сформували переконання, що бути жадібною людиною або задиракою — погано.

Так ми створювали свій світогляд. Відбувалося певне переосмислення принципів і цінностей. Але ці приклади є правилами, які позитивно впливають на наше життя.

Часто зустрічаються ситуації, коли обмежуючі переконання, сформовані в дитинстві, негативно позначаються на поведінці в майбутньому. Наприклад, невпевнені в собі люди бояться пробувати щось нове. Адже з ранніх років чули від батьків фрази: «тобі це не дано», «ти недостатньо талановитий», «це не твій рівень» і т.п. Ці слова можуть викликати комплекси, стати перешкодою на життєвому шляху.

У свідомому віці. Навіть якщо людина росла в оточенні любові. Її підтримували і не нав'язували установки, обмежуючі переконання могли з'явитися, коли вона сама стала оцінювати свої можливості.

Людям властиво порівнювати себе з іншими. Тому можуть виникати такі стереотипи: «він розумніший за мене», «я не такий талановитий, як інші». «Я гірше, ніж вони, адже у мене менше досвіду», «я і поруч не стояв з людьми, які тут працюють» і т.п.

Також на формуванні особистості негативно позначається психологія впливу. Коли люди з близького оточення намагаються навмисно занизити нашу самооцінку.

Чому це заважає будувати життя так, як хотілося б?

Будь-які установки, нав'язані батьками, суспільством або нами, заважають реалізовуватися і жити тим життям, яке хочемо. Обмежуючі переконання генерують страхи, невпевненість, нерішучість. Гальмують наші ілюзії та фантазії.

Наприклад, людина хоче вивчити англійську. Але фраза «тобі не даються іноземні мови», яка засіла в голові, заважає повірити в себе і почати діяти. А переконання «я занадто старий для цього» не дає змінювати щось у своєму житті та знаходити нові сфери діяльності. Ми не можемо отримати бажане через перешкоди, які вкоренилися в нашій голові. Що провокує внутрішній конфлікт. Це не дає рухатися далі.

Таким чином, обмежуючі переконання заважають:

Як позбутися обмежуючих переконань?

Для того, щоб вирватися з порочного кола і стати щасливим потрібно:

Як терапія допомагає отримати бажане?

Прибрати всі установки, які заважають жити, допоможе робота з психотерапевтом.

Ви дізнаєтеся, як:

Психотерапія online — відмінний спосіб опрацювати старі переконання і сформувати нові, які позитивно позначаться на вашому житті.