Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

ТОП-порад психолога: як вийти з любовного трикутника

19.03.2021

ТОП-порад психолога: як вийти з любовного трикутника

 

На жаль, любовні трикутники зустрічаються часто. У цій формі відносин дискомфорт відчувають усі — жінка, чоловік, коханка (коханець). Однак, наскільки б емоційно складною не була залежність, люди не поспішають розірвати цей зв'язок.

Зрада партнерів — це болюча, складна ситуація, впоратися з якою можуть не всі. Любовний трикутник подібний Бермудському: захоплює, виснажує внутрішні ресурси, змушує втрачати контакт із собою і витрачати час даремно. Люди можуть знаходитись у таких стосунках роками, не отримуючи при цьому задоволення і щастя. Але закінчити цей болісний зв'язок не вистачає рішучості.

Що змушує людей триматися за відносини без майбутнього, які приносять біль і душевний дискомфорт? Ми запитали у психологів HoldYou.

Види і особливості трикутників

Любовні трикутники бувають двох видів і декількох підвидів.

Стосунки між жінкою і двома чоловіками. Дівчата, які опинилися в такій ситуації, швидше за все заплуталися в бажаннях і не розуміють, що насправді їм потрібно.

У них є чоловік або хлопець, з яким пов'язують тривалі відносини і приємні спогади. Тому розірвати зв'язок виявляється важко, адже є прив'язаність і відчуття комфорту. Але, як ми знаємо, коханців не заводять, коли все добре. І, швидше за все, в якийсь момент з'явився другий чоловік, який тепер компенсує бракуючу радість. І тепер долають сумніви: кого з них вибрати.

Дівчини, які створили любовний трикутник, знаходяться в пошуку нових яскравих подій і відчуттів. Але чим довше ви будете перебувати в таких відносинах, тим більше будете піддаватися почуттям тривоги і занепокоєння, що правда розкриється.

Другий вид — між чоловіком і двома жінками. Такі любовні трикутники зустрічаються частіше.

Якщо ви опинилися втягнутими в ці нездорові відносини — знайдіть спосіб закінчити зв'язок. Подумайте, чи потрібен вам чоловік, що не може визначитися в своїх почуттях. Чи існує майбутнє з такою людиною.

Причини

Є кілька факторів, що впливають на те, чому люди потрапляють в нездорові відносини.

  • Ілюзія близькості. Коли людина незадоволена поведінкою або деякими рисами характеру партнера, вона шукає відсутні якості в комусь іншому. При цьому не розриваючи існуючі стосунки і не провокуючи конфлікт.

  • Різні захоплення. Висловлення: «протилежності притягуються» не завжди правдиво, якщо мова про реальні відносини, в яких у партнерів немає нічого спільного. Можливо, на етапі перших побачень було цікаво один з одним, але в тривалому романі люди швидко втомлюються від відмінностей в інтересах.

  • Критика замість поваги. Відносини швидко вичерпують себе, якщо в них немає місця взаємоповазі, розумінню і підтримці. Коли один партнер кричить на іншого, принижує, ображає, змушує відчувати сором без причини, це може спровокувати на сексуальні контакти на стороні.

  • Помста за неіснуючу зраду. Звучить трохи безглуздо, але такі ситуації трапляються в парах, де один партнер — ревнивець. Він без причин постійно підозрює другу половинку в невірності, тому здатний на зраду з помсти. Хто боїться зрад, найчастіше сам стає зрадником.

  • Травма дитинства. Коли людині близька така психологія стосунків. Вона виховувалась у родині зі схожою моделлю між батьками.

  • Низька самооцінка. Партнер компенсує невпевненість у собі, заводячи кілька романів одночасно. Його мучать вина і сором, проте закінчити такий зв'язок він не може.

До чого призводить любовний трикутник

Нездорові відносини, де крім вас двох є ще третя людина — дискомфортна, складна ситуація. Особливо для тих, хто на других ролях. Боляче усвідомлювати, що улюблений зраджує або придивляється до іншої людини як до постійного партнера.

Любовний трикутник викликає порушення внутрішнього балансу, призводить до занепокоєння і тривожності. Адже з кожним етапом приховувати близькість із іншою людиною стає складніше. Партнера мучать муки вибору, адже він не розуміє, що насправді йому потрібно. Як правило, якщо виникає така ситуація, то жоден вибір не буде вірним. Адже людині завжди буде не вистачати чогось.

Руйнування потрійного зв'язку призведе до руйнування сім'ї або до появи іншого коханця. Адже причина утворення такої моделі відносин в тому, що людина не отримує бажаної близькості від партнера. Перш, ніж обговорювати подальше майбутнє, важливо зрозуміти, що стало причиною зради.

Як позбутися

  • Шантаж і маніпуляції не спрацюють. Не намагайтеся прикриватися дітьми або станом здоров'я. Навіть якщо партнер залишиться з вами, немає гарантії, що не з'явиться нова коханка або одноразовий секс на стороні. Жалість — не найкращий спосіб зберегти відносини.

  • Чесна і відверта розмова. Дізнавшись про коханку, багато жінок влаштовують скандали та істерики. Це не допоможе, тільки погіршить ситуацію. Адже чоловік виявиться в положенні тиску, дискомфорту і, швидше за все, переконається в правильності свого вибору. Кращий спосіб розібратися в ситуації — поговорити. Дізнатися, що стало причиною появи коханки, чи є можливості спільного майбутнього.

  • Зробіть вибір самі. Не чекайте, поки партнер прийме рішення на користь вас або іншої людини, закінчіть відносини самостійно. Але перш, ніж це зробити, потрібно чітко усвідомити і прийняти свій вибір. Чи готові ви залишитися з тим, хто зрадив, принизив, образив почуття або краще розлучитися і побудувати щасливе майбутнє без цієї людини? Навчіться прощати і відпускати.

Якщо зважитися на такий крок важко, допоможе короткострокова психотерапія або тривала робота з психологом. Це залежить від складності ситуації, в якій ви опинилися.