Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

8 фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків

13.11.2020

8 фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків

У всіх романтичних стосунках між партнерами може виникнути непорозуміння. Дійсно гостро це проявляється, якщо пара не ділиться внутрішніми переживаннями з того чи іншого приводу. Приховує почуття та емоції, вважаючи за краще просто почекати, коли стане легше. Однак є й інша проблема – надмірна свобода в словах і формулюваннях.

Наприклад, чоловіки часто не розуміють, на що ображаються їх дівчата. Начебто нічого такого вони не зробили, а бурю обурення викликали.

У такі моменти хлопці починають нервувати, тому рідко підбирають слова, щоб висловити своє здивування. Тож можуть використовувати зовсім недоречні висловлювання.

Розглянемо кілька фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків.

А ось моя колишня...

Немає в світі дівчини, яка б не розлютилася, почувши таке від свого обранця. Саме по собі порівняння з кимось іншим викликає невдоволення, що вже говорити про порівняння з колишньою.

Навіть якщо хлопець вжив це формулювання в негативній формі. Демонструючи, мовляв, яке сонечко його нова дівчина, на відміну від колишньої – до добра це не приведе.

Так чоловік створить образ негідника та мерзотника, який не зміг нормально закінчити стосунки. А значить, якщо раптом трапиться розрив, стане так само неблагородно відгукуватися і про нинішню даму серця.

Ти вся в свою маму

У всіх дівчат, так чи інакше, тепле та дружнє відношення до матерів. Більшість навіть ставлять їх у приклад, хочуть багато в чому бути схожими. Тому подібна фраза призведе до ряду неприємних розмов, конфліктів і проблем. Причому абсолютно не важливо, яка ситуація спровокувала це.

Навіть якщо ви сказали це як комплімент, ставлення та реакція дівчини не зміниться. Вона почне згадувати негативні якості, властиві матері, та проводити непотрібні паралелі.

Якщо ви цінуєте відносини та не хочете їх псувати – не проводьте аналогій між дівчиною та її мамою.

Ваша половинка – це незалежна жінка, в якої, можливо, і є кілька позитивних якостей її матері. Але чути про це від вас вона навряд чи захоче.

У тебе що ПМС?

Цю тему не варто навіть піднімати. Якщо така думка спливла у чоловіка в голові під час словесної перепалки, нехай там і залишається. Не варто випускати її. По-перше, це ознака банального хамства. А по-друге, тут геть відсутня логіка.

Створюється враження, ніби емоційний діапазон жінки коливається між прекрасним, піднесеним настроєм і ПМС.

Спектр почуттів може бути багатим і різноманітним. Навіть, банально, може просто бути поганий настрій. Не варто зводити все до єдино допустимого (на думку деяких чоловіків) варіанту – ПМС.

Може тобі записатися в зал?

Ще одна фраза, яку варто припинити вживати. Її навіть краще не думати, щоб у жодному разі не переступити межу та не порушити тонку душевну організацію дівчини.

Чоловічий вислів: «Може тобі записатися в зал?» жінка чує так: «Я погладшала!» або «Мені потрібно бути худою, щоб він любив мене».

Якщо вже наважилися викинути таку словесну «бомбу», готуйтеся до негайної страти. Причому такої, що іспанська інквізиція здасться вам квіточками. Також можете сміливо гуглити, де викочують порчу сирими яйцями.

Загалом, таке формулювання та подача точно не сподобається жінці. Якщо ви вже вирішили залучити обраницю до спорту, виберіть більш м'яку форму. Наприклад, «я б хотів, щоб ми ходили в спортзал разом. Це зблизить нас ще більше ». Або запропонуйте альтернативне заняття, наприклад, підійде йога.

Так ви виведете відносини на новий рівень. Ну і зможете зберегти неушкодженою карму, а нервові клітини здоровими.

Ну треба ж! У тебе вийшло!

Мало кому буде приємно почути на свою адресу таку фразу. Адже вона «від» і «до» пронизана відсутністю віри в партнера.

Виглядає це так, немов від вас спочатку чекали поганого результату, а потім здивувалися, що ви впоралися.

І чоловік, і жінка очікують у відносинах підтримки. А коли один партнер сумнівається в успіхах іншого, це говорить про зворотне. Причому ця фраза актуальна не тільки для дівчат. Навряд чи хлопець захоче намагатися і домагатися більшого, якщо не відчуватиме участі.

Заспокойся!

Зазвичай після пропозиції заспокоїтися, емоції тільки починають посилюватися. Гнів і роздратування наростають, і дівчина готова змести все, що зустріне на шляху. Так що вам краще перебувати подалі від неї в такі моменти.

Не важливо з яким емоційним забарвленням була виголошена ця фраза. Ефект буде протилежний тому, якого ви домагалися. Але якщо раптом ви скажете це в розпал сварки, та ще й роздратованим голосом – на пощаду не чекайте. Тут же почуєте обурене «Не треба мене заспокоювати».

Хочете по-справжньому заспокоїти дівчину – обійміть і вислухайте її. Так ви збережете ваші відносини.

Всі проблеми в твоїй голові

Про те, що всі проблеми в нашій голові знає кожна, поважаюча себе і свою рефлексію, дівчина. Цілі розвороти в журналах присвячені цьому, подруги раз у раз міркують на цю тему, психологи переконують нас на сеансах або в своїх ефірах.

Але почути про це від свого чоловіка, як за простою світською бесідою, так і в хвилини спору – не хоче жодна жінка.

По-перше, копатися в глибинах свого пізнання, відчуваючи стрес, навряд чи вийде. По-друге, найімовірніше дівчина відчуває себе погано саме в цей момент. Не пару годин тому, не в минулому місяці, а зараз! Тому утримайтеся від того, щоб підживлювати мозок улюбленої інформацією про те, що всі проблеми вигадані нею ж.

Деяким ще гірше, ніж тобі

Знання про чиїсь проблеми ніяким чином не допоможе жінці відчути себе комфортніше або впевненіше. Не варто знецінювати чуже горе, яким би воно не було, щоб втішити свою половинку, що знаходиться на межі нервового зриву. Те, що ваш колега запізнився на літак до Греції навряд чи заспокоїть дівчину, у якої «горять дедлайни», а робота тільки додається.

У вас більше шансів довести її до істерики, адже будь-чия невдача – це безумовно не «втішний приз».