Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Потенціал особистості: що це і як реалізувати

21.06.2021

Потенціал особистості: що це і як реалізувати


Потенціал особистості: що це і як реалізувати

Кожній людині хочеться максимально реалізувати свої можливості. Тому ми постійно перебуваємо в пошуку: ходимо на курси, майстер-класи, пробуємо себе в різних сферах діяльності. Прагнучи знайти те, що допоможе розкрити внутрішні ресурси.

В людині від початку закладений величезний потенціал. І дуже важливо розпізнати свої таланти і правильно їх використовувати.

Про це і поговоримо далі.

Потенціал — значення слова

Потенціал людини — це її внутрішні, приховані можливості. Те, що допомагає рости, розвиватися і досягати успіху. Людина може як примножувати свої ресурси, так і зводити нанівець. Наприклад, якщо ви горите якоюсь ідеєю, ваш внутрішній резерв буде давати вам сили і знаходити способи втілити плани в життя. Коли ви, навпаки, ні до чого не прагнете і тільки бурчите, у вас не буде ресурсу на особистісний розвиток.

Потенціал — це здорова основа для самореалізації в суспільстві, ваш внутрішній резерв. Він безмежний, тільки від вас залежить, наскільки ви готові його використовувати. Щоб досягти успіху, потрібно пустити в хід ліву (логічну) і праву (творчу) півкулю мозку.

Якщо введете в пошуковій системі «потенціал синоніми», отримаєте такі результати: ресурс, міць, можливості, внутрішні резерви. Це означає, що в нас від самого початку закладена величезна сила, потрібно лише навчитися правильно нею керувати. І тоді ви зможете бути продуктивними і успішними.

Як розкрити свій потенціал

Розкрити внутрішні можливості — не найпростіше завдання. Якщо вміння перетворювати воду на вино актуальне не для всіх, то бути щасливими — бажання багатьох.

Психологи HoldYou поділилися рекомендаціями, які допоможуть реалізувати себе.

Поради по реалізації свого потенціалу

Не чекайте підходящого моменту або особливого знаку, і не сподівайтеся на зовнішні обставини. Відповіді та ресурси вже є в вас самих. Ось кілька порад, які допоможуть в особистісному рості:

Розкрити потенціал допоможуть три важливі сили: віра, пристрасть і стратегія. Вдосконалюйте кожну з них, щоб розвиватися на максимальній швидкості та досягати кращих результатів!