Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Самотність — це вибір або неповноцінність?

01.04.2021

Самотність — це вибір або неповноцінність?

Самотність — це вибір або неповноцінність?

Раніше самотність вважалася ознакою неповноцінності. Самотніх людей шкодували, в них шукали приховані сенси, каверзи і недоліки. Вільні жінки або чоловіки, які слідували за своїм серцем і обирали кар'єру, вважалися егоїстами, невдахами і несерйозними. Нездатними на тривалі відносини. А значить вони були приречені на самотнє та нещасливе життя.

Але з часом все змінилося. Зараз самотність — це тренд, новий чорний. Свобода не дорівнює самотність. Це усвідомлений вибір людини, яка відчуває себе повноцінно і гармонійно наодинці з собою. Щоб досягати успіху, бути щасливою і насолоджуватися життям не потрібен «другий пілот». По-справжньому відчути радощі життя можна тільки «подружившись» із собою, усвідомивши свої бажання та цілі.

Не обов'язково підтримувати стереотип, що повноцінне життя — обов'язково сімейне.


Розберемося, що насправді самотність — вибір або неповноцінність?


Що таке самотність?

Згідно з дослідженням Елізабет Брейк, сучасний соціум розділяє два стереотипи про відносини:

- Усім потрібні романтичні стосунки;

- Самотність гірше, ніж тривалі відносини, наповнені романтикою.

Виходить, що самотність — це щось збиткове, небажане, те, що не приносить радості, а тільки прирікає на муки і страждання. Але все навпаки.

Самотність — це певний емоційний стан, який виникає у людей, які не перебувають у близьких зв'язках з іншою людиною. Якщо сприймати це поняття як синонім слову «ізоляція», то воно набуває негативного відтінку. Однак якщо подивитися на ситуацію під іншим кутом — усвідомлене усамітнення не обов'язково означає душевний брак комунікації.

Самотність можна розглядати з різних сторін: навмисне уникнення людей через низьку самооцінку. Або вибір людини не розтрачувати свої внутрішні ресурси на будь-кого, лише б заповнити порожнечу всередині. Все залежить від того, як сприймати ситуацію: можна вважати себе невдахою через відсутність партнера, а можна навчитися бути щасливою наодинці з собою.

Чому люди бояться самотності?

Страх самотності формувався протягом багатьох років.

Соціум пропагував повноцінне щасливе життя тільки за умови, що людина знаходиться у стосунках. Бути самотнім — ознака невдах і егоїстів, які не розуміють, як необхідна комунікація з іншими людьми.

Коли людина вибирає усамітнення, вважається, що вона засмучена своєю долею і страждає. Насправді це звичайно не так, але ми всі заручники громадської думки.

Всі навколо твердять: «Не можна бути одному», заміжні подруги дивляться осудливо і з жалем. Але насправді від такої самотності люди отримують задоволення і насолоду. Адже саме зі стану внутрішньої гармонії ми творимо нове, надихаємось і наповнюємось.

Психологія самотності викликає страх, що так буде завжди. Це твердження хибне, адже такий стан не триватиме все життя. Наприклад, якщо ви недавно розлучилися з партнером, відчуваєте біль, порожнечу та боїтеся, що назавжди залишитесь самотніми — це не так. Відсутність пари — це чудовий шанс зайнятися собою. Приділити увагу внутрішньому стану, тілу, здоров'ю.

Соціальна нестабільність — ще одна причина страху самотності. Виражається в порушенні цілісності людини, яка не перебуває в романтичних зв'язках.

Як побороти страх?

Побороти страх самотності можна тільки прийнявши її та усвідомивши, що вона не триватиме вічно. Щасливе життя — це ваш вибір, який не залежить від того, чи є у вас зараз партнер.

Ось кілька порад, які вам допоможуть:

Як знайти силу наодинці з собою — практичні поради