Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Екзистенційна криза: як пережити

28.05.2021

Екзистенційна криза: як пережити

Екзистенційна криза: як пережити

У житті людина стикається з різними переломними моментами, які так чи інакше впливають на її долю. Переїзд в інше місто, закінчення університету, зміна роботи, весілля, народження дитини, розлучення. Перераховувати можна нескінченно.

Кожна ситуація впливає на людину, її думки, вчинки, емоційний стан. Однак найбільш сильний вплив мають психологічні чинники. Наприклад, екзистенційна криза. Типова first world problem. Сучасна людина звільнена від необхідності вирішувати гострі питання виживання. Тому у неї достатньо часу, щоб розмірковувати про сенс життя, пошук призначення і т.п. Починаючи розбиратися в своїх бажаннях і відчуттях, можна дійти безрадісних висновків.

Що таке екзистенційні проблеми? Як знайти вихід з кризи?
Розповідаємо в статті.

Що таке криза?

Це неспокійний стан, який з'являється в зв'язку з травмуючими подіями. Виражається в переосмисленні життя, цілей, поглядів, цінностей, прийнятих рішень. Людина ставить під сумнів все: від вибору, який зробила у минулому до того, в якому напрямку рухатися далі.

Звичайно, не завжди, розмірковуючи про сенс життя, людину долають страхи, розчарування і невизначеність. Екзистенційна криза — це не обов'язкова точка, якої кожен повинен дійти. Думки про прожиті роки можуть викликати як почуття незадоволеності, так і наснаги.

Якщо ви знаєте відповіді на запитання: «Який сенс життя?», «У чому моє призначення?», «Чи я живу, як мріяв?» і т.п. — чудово! Криза ідентичності та інші психологічні проблеми не страшні.

Гірше, коли, ставлячи собі ці запитання, відчуваєте порожнечу всередині. Не розумієте, чи туди рухаєтеся. Чого хочете від життя. Коли, займаючись самокопанням, не знаходите відповіді на важливі питання. Цей стан називають екзистенційною кризою.

Ознаки кризи

Вплив на сфери життя

Коли людина переживає екзистенційну кризу, страждають всі сфери життя. Робота не радує, стосунки не в кайф, все більше часу хочеться проводити наодинці з собою.

Не справляєтеся з багатозадачністю. Руки опускаються, з'являється почуття тривожності та безсилля, повна відсутність мотивації.

Перестаєте мріяти, а значить ні до чого прагнути. Якщо раніше ви були сповнені енергії та ентузіазму, хотілося гори перевернути, то зараз оберете весь день валятися в ліжку.

Криза впливає і на особисте життя. Вам важче перебувати наодинці з партнером. Шукаєте способи усамітнитися, втекти. Здається, що вас не розуміють і не підтримують. Замикаєтеся в собі. Частіше згадуєте минуле, порівнюєте.

Кожен день проживаєте в сумнівах. Не знаєте, чи це життя, про яке мріяли.

Як пережити кризу?

Якщо ознаки кризи вам знайомі, то перше, що потрібно зробити — це видихнути і зменшити темп. Відпочиньте і розслабтеся. Відпустіть всі думки і тривожні переживання. Віддайтеся моменту, тому, що є тут і зараз.

Візьміть вихідний, а краще — тиждень відпустки. Поїдьте в гори, до моря, туди, де зможете відволіктися від шаленого ритму життя і відпочити. Вимкніть телефон, не перевіряйте пошту і робочі чати. Потім, набравшись сил і прийнявши себе, повертайтеся до пріоритетів і завдань.

Перегляньте цілі та плани. Можливо, через стан кризи ваша підсвідомість говорить, що ви рухаєтеся не в тому напрямку і потрібно змінити орієнтири.

Не замикайтеся в собі та не суньте голову в пісок. Розберіться в тому, що турбує і тривожить, а потім трансформуйте ці «знахідки» в нові проєкти.


Читайте также

Наслідки раннього шлюбу

Наслідки раннього шлюбу

Популярність ранніх шлюбів поступово сходить нанівець. Якщо в 2000-х середній вік наречених був 18-20 років, то сьогодні дівчата замислюються про весілля в основному після 25. Що вплинуло на зміну трендів?Всі «за» і «проти» ранніх шлюбів розберемо в статi

Як говорити із близькою людиною, якщо ви дізналися, що вона зазнає фізичного насильства з боку партнера?

Як говорити із близькою людиною, якщо ви дізналися, що вона зазнає фізичного насильства з боку партнера?

Від насильства може оцепенеть не тільки людина, яка страждає від нього, а й людина, яка це бачить. Як допомогти і реагувати в цій ситуації. Що таке самооцінка і самоцінності? Дізнаємося в статті: поради ві психолога HoldYou - Надії Назарчук

Ключі до щастя, поради від психолога HoldYou Юлії Петруняк

Ключі до щастя, поради від психолога HoldYou Юлії Петруняк

Все мы стремимся быть счастливыми и каждый ищет свой собственный путь к Нирване. И хотя в задачах Вселенной нет пункта о том, чтобы приблизить нас к счастью, но она обещает нам его, чтобы мы боролись за жизнь и эволюционировали.