Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Екзистенційна криза: як пережити

28.05.2021

Екзистенційна криза: як пережити

Екзистенційна криза: як пережити

У житті людина стикається з різними переломними моментами, які так чи інакше впливають на її долю. Переїзд в інше місто, закінчення університету, зміна роботи, весілля, народження дитини, розлучення. Перераховувати можна нескінченно.

Кожна ситуація впливає на людину, її думки, вчинки, емоційний стан. Однак найбільш сильний вплив мають психологічні чинники. Наприклад, екзистенційна криза. Типова first world problem. Сучасна людина звільнена від необхідності вирішувати гострі питання виживання. Тому у неї достатньо часу, щоб розмірковувати про сенс життя, пошук призначення і т.п. Починаючи розбиратися в своїх бажаннях і відчуттях, можна дійти безрадісних висновків.

Що таке екзистенційні проблеми? Як знайти вихід з кризи?
Розповідаємо в статті.

Що таке криза?

Це неспокійний стан, який з'являється в зв'язку з травмуючими подіями. Виражається в переосмисленні життя, цілей, поглядів, цінностей, прийнятих рішень. Людина ставить під сумнів все: від вибору, який зробила у минулому до того, в якому напрямку рухатися далі.

Звичайно, не завжди, розмірковуючи про сенс життя, людину долають страхи, розчарування і невизначеність. Екзистенційна криза — це не обов'язкова точка, якої кожен повинен дійти. Думки про прожиті роки можуть викликати як почуття незадоволеності, так і наснаги.

Якщо ви знаєте відповіді на запитання: «Який сенс життя?», «У чому моє призначення?», «Чи я живу, як мріяв?» і т.п. — чудово! Криза ідентичності та інші психологічні проблеми не страшні.

Гірше, коли, ставлячи собі ці запитання, відчуваєте порожнечу всередині. Не розумієте, чи туди рухаєтеся. Чого хочете від життя. Коли, займаючись самокопанням, не знаходите відповіді на важливі питання. Цей стан називають екзистенційною кризою.

Ознаки кризи

Вплив на сфери життя

Коли людина переживає екзистенційну кризу, страждають всі сфери життя. Робота не радує, стосунки не в кайф, все більше часу хочеться проводити наодинці з собою.

Не справляєтеся з багатозадачністю. Руки опускаються, з'являється почуття тривожності та безсилля, повна відсутність мотивації.

Перестаєте мріяти, а значить ні до чого прагнути. Якщо раніше ви були сповнені енергії та ентузіазму, хотілося гори перевернути, то зараз оберете весь день валятися в ліжку.

Криза впливає і на особисте життя. Вам важче перебувати наодинці з партнером. Шукаєте способи усамітнитися, втекти. Здається, що вас не розуміють і не підтримують. Замикаєтеся в собі. Частіше згадуєте минуле, порівнюєте.

Кожен день проживаєте в сумнівах. Не знаєте, чи це життя, про яке мріяли.

Як пережити кризу?

Якщо ознаки кризи вам знайомі, то перше, що потрібно зробити — це видихнути і зменшити темп. Відпочиньте і розслабтеся. Відпустіть всі думки і тривожні переживання. Віддайтеся моменту, тому, що є тут і зараз.

Візьміть вихідний, а краще — тиждень відпустки. Поїдьте в гори, до моря, туди, де зможете відволіктися від шаленого ритму життя і відпочити. Вимкніть телефон, не перевіряйте пошту і робочі чати. Потім, набравшись сил і прийнявши себе, повертайтеся до пріоритетів і завдань.

Перегляньте цілі та плани. Можливо, через стан кризи ваша підсвідомість говорить, що ви рухаєтеся не в тому напрямку і потрібно змінити орієнтири.

Не замикайтеся в собі та не суньте голову в пісок. Розберіться в тому, що турбує і тривожить, а потім трансформуйте ці «знахідки» в нові проєкти.